Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena


Rok szkolny 2017/2018


KLASA WYCHOWAWCA WYCHOWAWCA WSPOMAGAJĄCY
1a Małgorzata Banasik Katarzyna Gawkowska
1b Barbara Rogacz Joanna Strzelecka
1c Maria Lentowicz Agnieszka Zajączkowska
2a Monika Zawistowska Magdalena Urczyńska
2b Dorota Zaporska Magdalena Malicka
3a Magdalena Piasecka Małgorzata Łukasiewicz
3b Iwona Stępień Agata Chmielewska
3c Lucyna Dębicka Katarzyna Lewandowska
3d Justyna Reszta - Rycielska Renata Szarek - Radzio
3e Ewa Kosik Artur Zalewski
4a Magdalena Sadowska Małgorzata Sobczuk
4b Anna Domańska-Iwaniuk Wiesław Bobowik
4c Joanna Nobis Renata Suchenek
4d Emilia Węgrzyn Michał Maj
4e Justyna Kłos Iwona Antos
5a Beata Piekarska - Łada Dorota Podlewska - Sałek
5b Erika Rudnicka Maria Rosińska
5c Joanna Zarębska Katarzyna Sikora
6a Joanna Jamioł Agnieszka Gajewska
6b Katarzyna Sękowska Monika Sierakowska - Bobowik
6c Łukasz Mierzyński Jarosław Kozieł
6d Magdalena Szynal Katarzyna Skwarczyńska
7a Renata Kowalska Adam Gościński
7b Edward Bąkowski Magdalena Jassak
7c Renata Sobiecka - Głaszczka Dawid Łubnicki
7d Robert Szulc Grażyna Kołtuniak
7e Michał Konopacki Jolanta Michałowska
IIA Piotr Janusz Jolanta Szlęk
IIB Maryla Juraszyńska Alina Rawska - Gala
IIC Agata Czerczak Beata Staszczyk - Kosiorek
IID Jolanta Gryszpanowicz Jacek Cieśla
IIIA Dorota Witkowska Agnieszka Łapińska
IIIB Danuta Krzypkowska Agnieszka Gościmska - Żuk
IIIC Małgorzata Chałupczak Ewa Marszałkowska


NASZE CERTYFIKATY


                   

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.